Onze agenda
Film en theater waar je niet omheen kan. Bekijk de agenda.
Meest populaire voorstellingen
di 19 mrt. 2024
Banel & Adama
Ramata-Toulaye Sy
drama
Oppenheimer
Christopher Nolan
thriller, biografisch, drama
The Promised Land
Nicolaj Arcel
drama
Anatomy of a Fall
Justine Triet
drama
El Eco
Tatiana Huezo
documentaire
Songs of Earth
Margreth Olin
documentaire, natuurfilm
Bonnard, Pierre et Marthe
Martin Provost
romantiek, biografisch, drama
The Great Escaper
Oliver Parker
drama
Poor Things
Yorgos Lanthimos
komedie, drama
Holly
Fien Troch
drama
Film & Filosofie: Evil Does Not Exist
Hamaguchi Ryusuke
drama
- 19:30
Te gast: BETER
Verpleegkundigen van Meander Medisch Centrum
toneel
- 20:30
The Zone of Interest
Jonathan Glazer
drama
Dream Scenario
Kristoffer Borgli
komedie, drama
wo 20 mrt. 2024
El Eco
Tatiana Huezo
documentaire
The Zone of Interest
Jonathan Glazer
drama
Poor Things
Yorgos Lanthimos
komedie, drama
Dream Scenario
Kristoffer Borgli
komedie, drama
Vogels Kun Je Niet Melken
Barbara Makkinga
documentaire
Gewoon Super!
Rasmus A. Sivertsen
animatie, familiefilm
Oppenheimer
Christopher Nolan
thriller, biografisch, drama
Rapito
Marco Bellocchio
drama
When F***ing Spring is in the Air
Danyael Sugawara
drama
The Promised Land
Nicolaj Arcel
drama
Banel & Adama
Ramata-Toulaye Sy
drama
Songs of Earth
Margreth Olin
documentaire, natuurfilm
Bonnard, Pierre et Marthe
Martin Provost
romantiek, biografisch, drama
do 21 mrt. 2024
Blue Giant
Yuzuru Tachikawa
animatie, drama
C'è ancora domani
Paola Cortellesi
drama
Evil Does Not Exist
Hamaguchi Ryusuke
drama
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill
Ariane Louis-Seize
komedie, drama, horror, fantasie
El Eco
Tatiana Huezo
documentaire
The Promised Land
Nicolaj Arcel
drama
Oppenheimer
Christopher Nolan
thriller, biografisch, drama
The Zone of Interest
Jonathan Glazer
drama
Songs of Earth
Margreth Olin
documentaire, natuurfilm
Bonnard, Pierre et Marthe
Martin Provost
romantiek, biografisch, drama
Rabbit Hole (12+)
De Toneelmakerij I Theater Sonnevanck
jongeren, toneel
- 20:00
Banel & Adama
Ramata-Toulaye Sy
drama
Dream Scenario
Kristoffer Borgli
komedie, drama
vr 22 mrt. 2024
El Eco
Tatiana Huezo
documentaire
Poor Things
Yorgos Lanthimos
komedie, drama
C'è ancora domani
Paola Cortellesi
drama
Songs of Earth
Margreth Olin
documentaire, natuurfilm
Dream Scenario
Kristoffer Borgli
komedie, drama
The Zone of Interest
Jonathan Glazer
drama
Oppenheimer
Christopher Nolan
thriller, biografisch, drama
Blue Giant
Yuzuru Tachikawa
animatie, drama
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill
Ariane Louis-Seize
komedie, drama, horror, fantasie
The Promised Land
Nicolaj Arcel
drama
Banel & Adama
Ramata-Toulaye Sy
drama
Boni, de Musical
Het Zuidelijk Toneel
muziektheater
- 20:15
Winterwater
Studio Figur I Feikes Huis I Rieks Swarte i.s.m. De Toneelmakerij
jongeren, beeldend, literair
- 20:30
Evil Does Not Exist
Hamaguchi Ryusuke
drama
za 23 mrt. 2024
Invisible Nation
Vanessa Hope
- Verwacht
- 16:45
The Boy and the Heron
Hayao Miyazaki
animatie
Banel & Adama
Ramata-Toulaye Sy
drama
Vogels Kun Je Niet Melken
Barbara Makkinga
documentaire
Songs of Earth
Margreth Olin
documentaire, natuurfilm
Bonnard, Pierre et Marthe
Martin Provost
romantiek, biografisch, drama
The Zone of Interest
Jonathan Glazer
drama
Oppenheimer
Christopher Nolan
thriller, biografisch, drama
El Eco
Tatiana Huezo
documentaire
C'è ancora domani
Paola Cortellesi
drama
Evil Does Not Exist
Hamaguchi Ryusuke
drama
Dream Scenario
Kristoffer Borgli
komedie, drama
LEVEN
George en Eran Producties I Club Classique
muziektheater
- 20:30
Poor Things
Yorgos Lanthimos
komedie, drama
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill
Ariane Louis-Seize
komedie, drama, horror, fantasie
The Promised Land
Nicolaj Arcel
drama
zo 24 mrt. 2024
Bonnard, Pierre et Marthe
Martin Provost
romantiek, biografisch, drama
Songs of Earth
Margreth Olin
documentaire, natuurfilm
Poor Things
Yorgos Lanthimos
komedie, drama
C'è ancora domani
Paola Cortellesi
drama
El Eco
Tatiana Huezo
documentaire
Evil Does Not Exist
Hamaguchi Ryusuke
drama
Dream Scenario
Kristoffer Borgli
komedie, drama
Banel & Adama
Ramata-Toulaye Sy
drama
LEVEN
George en Eran Producties I Club Classique
muziektheater
- 16:00
The Promised Land
Nicolaj Arcel
drama
The Zone of Interest
Jonathan Glazer
drama
Anatomy of a Fall
Justine Triet
drama
Blue Giant
Yuzuru Tachikawa
animatie, drama
Oppenheimer
Christopher Nolan
thriller, biografisch, drama
Holly
Fien Troch
drama
ma 25 mrt. 2024
I Am The River, The River Is Me
Petr Lom
documentaire
- Verwacht
- 20:15
C'è ancora domani
Paola Cortellesi
drama
El Eco
Tatiana Huezo
documentaire
Dream Scenario
Kristoffer Borgli
komedie, drama
Blue Giant
Yuzuru Tachikawa
animatie, drama
Evil Does Not Exist
Hamaguchi Ryusuke
drama
di 26 mrt. 2024
Evil Does Not Exist
Hamaguchi Ryusuke
drama
C'è ancora domani
Paola Cortellesi
drama
Blue Giant
Yuzuru Tachikawa
animatie, drama
Oppenheimer
Christopher Nolan
thriller, biografisch, drama
The Boy and the Heron
Hayao Miyazaki
animatie
Dream Scenario
Kristoffer Borgli
komedie, drama
Anatomy of a Fall
Justine Triet
drama
The Promised Land
Nicolaj Arcel
drama
Holly
Fien Troch
drama
Songs of Earth
Margreth Olin
documentaire, natuurfilm
Banel & Adama
Ramata-Toulaye Sy
drama
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill
Ariane Louis-Seize
komedie, drama, horror, fantasie
The Zone of Interest
Jonathan Glazer
drama
Bonnard, Pierre et Marthe
Martin Provost
romantiek, biografisch, drama
Poor Things
Yorgos Lanthimos
komedie, drama
wo 27 mrt. 2024
Oppenheimer
Christopher Nolan
thriller, biografisch, drama
The Zone of Interest
Jonathan Glazer
drama
C'è ancora domani
Paola Cortellesi
drama
Vogels Kun Je Niet Melken
Barbara Makkinga
documentaire
Bonnard, Pierre et Marthe
Martin Provost
romantiek, biografisch, drama
Songs of Earth
Margreth Olin
documentaire, natuurfilm
Banel & Adama
Ramata-Toulaye Sy
drama
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill
Ariane Louis-Seize
komedie, drama, horror, fantasie
Evil Does Not Exist
Hamaguchi Ryusuke
drama
Dream Scenario
Kristoffer Borgli
komedie, drama
El Eco
Tatiana Huezo
documentaire
Makkelijk in de omgang
Lisa Ostermann
cabaret
- 20:30
The Promised Land
Nicolaj Arcel
drama
Poor Things
Yorgos Lanthimos
komedie, drama
do 28 mrt. 2024
C'è ancora domani
Paola Cortellesi
drama
Moordballades
Flip Noorman
muziek
- 20:30
vr 29 mrt. 2024
ALTER
Dilan Yurdakul | LikeMinds
toneel
- 20:30
za 30 mrt. 2024
En ze leefden nog lang en gelukkig
Een betoverend sprookje voor volwassenen
toneel
- 20:00
zo 31 mrt. 2024
Searching for Nika
Stas Kapralov
documentaire
- Verwacht
- 13:10
Banel & Adama
Ramata-Toulaye Sy
drama
wo 3 apr. 2024
extra voorstelling: Moederland
Lucky Fonz III
muziek, cabaret
- 20:30
do 4 apr. 2024
La Chimera
Alice Rohrwacher
drama
Moederland
Lucky Fonz III
muziek, cabaret
- 20:30
vr 5 apr. 2024
PEREC
De Poezieboys
literair, performance
- 20:30
za 6 apr. 2024
PEREC
De Poezieboys
literair, performance
- 20:30
di 9 apr. 2024
Kamp
Hotel Modern
beeldend
- 20:30
wo 10 apr. 2024
Blow the Wind Easterly
Kinan Azmeh, Eric Vloeimans & Jeroen van Vliet
muziek
- 20:30
do 11 apr. 2024
Indonesië: omzien naar de kolonie
Mart van den Busken
documentaire
- Verwacht
- 19:00
Four Daughters
Kaouther Ben Hania
docu-fictie
vr 12 apr. 2024
One Touch
SHIFFT I Jasper van Luijk
dans
- 20:30
za 13 apr. 2024
Blue Hour
MATZER Theaterproducties & Liliane Brakema
muziektheater
- 20:30
zo 14 apr. 2024
CineSingle: L'Abbe Pierre
Frédéric Tellier
biografisch
- 12:00
Talking Hands (9+)
Het Filiaal
muziek, jeugd
- 16:00
wo 17 apr. 2024
Motherland | Katinka Strikes Back
Stichting Jip Smit
toneel
- 20:30
do 18 apr. 2024
Green Border
Agnieszka Holland
drama
vr 19 apr. 2024
BYE BYE DADDY a family business
Dood Paard
toneel
- 20:30
za 20 apr. 2024
The Last Poet
Nita Kersten I Toneelschuur Producties
muziek, toneel
- 20:30
zo 21 apr. 2024
Musica Mundo Series
Hamid Bouchnak & Amsterdams Andalusisch Orkest
muziek
- 16:00
di 23 apr. 2024
Overkill
Martijn Koning
cabaret
- 20:30
wo 24 apr. 2024
Het Achtste Leven
Theater Oostpool
toneel
- 18:30
do 25 apr. 2024
Neveldieren
SPINVIS & Saartje Van Camp
muziek
- 20:15
Hard Cut Paradise
Collectief Het Paradijs
performance
- 20:30
ma 29 apr. 2024
Meivakantie: Kort voor Kleintjes
Korte films (2 - 5 jaar)
jeugd
- 11:00
wo 1 mei 2024
Untitled 3
Lavinia Meijer
muziek
- 20:30
do 2 mei 2024
Boléro
Anne Fontaine
drama
vr 3 mei 2024
Meivakantie: Kort voor Kleintjes
Korte films (2 - 5 jaar)
jeugd
- 11:00
vr 10 mei 2024
Tim Fransen
Nieuwe voorstelling
cabaret
- 20:30
za 11 mei 2024
Tim Fransen
Nieuwe voorstelling
cabaret
- 20:30
ma 13 mei 2024
Het mysterie van de oceaan
Theatercollege door oceanograaf Erik van Sebille
theatercollege
- 20:00
di 14 mei 2024
Panic Room
Theater Utrecht
toneel
- 20:15
do 16 mei 2024
Veldhuis & Kemper
Nieuwe voorstelling
muziek, cabaret
- 20:30
vr 17 mei 2024
Adi(c)sco
Club Guy & Roni Invites: Cecilia Moisio
dans
- 20:30
za 18 mei 2024
Zelensky hier
De Spelersfederatie & De Theatertroep
- 20:30
zo 19 mei 2024
CineSingle: Boléro
Anne Fontaine
drama
- 12:00
do 23 mei 2024
Het Wim Sonneveld-Complex
Via Rudolphi Producties | Tarik Moree en Tim Olivier Somer
muziektheater
- 20:30
vr 24 mei 2024
Ghost Box
Duda Paiva Company
jongeren, beeldend
- 20:30
zo 26 mei 2024
WAS (2+)
DIES
jeugd, toneel
- 11:00
- 15:00
di 28 mei 2024
De Dubieuze Avond
Deze avond de host: Jacqueline Blom
cabaret
- 20:30
wo 29 mei 2024
vr 31 mei 2024
za 1 jun. 2024
zo 2 jun. 2024
zo 16 jun. 2024
Te Gast: Geluk to go!
VOCAL GROUP BE SHARP!
- 15:30