Verlanglijstje:

Theater

  • Gekozen filters:
  • 09-02-19
  • wis alle filters

VR 22 FEB 2019

20:30
Serie Nieuwe Oogst
Serie Nieuwe Oogst
Het laatste gesprek

Het laatste gesprek

Gehring & Ketelaars

De 'Blind Date' van dit seizoen is bekend! Gehring & Ketelaars speelt 'Het laatste gesprek' waarin een standaard bureaucratische afhandeling, verandert in een kafkaësk labyrint.

REGIE:
NINA SPIJKERS
CAST:
ANNE GEHRING, EMMA PELCKMANS I.P.V. VERA KETELAARS (SPEL), MARK NIEUWENHUIS...
Het laatste gesprek
Het laatste gesprek

ZA 23 FEB 2019

20:30
De Lieve Flint
De Lieve Flint
De koning sterft

De koning sterft

TONEELSCHUUR PRODUCTIES / OLIVIER DIEPENHORST

Een muzikale en fantasievolle voorstelling over oog in oog staan met het grote einde. O.a. met Theo d’Or winnares Abke Haring (‘Hamlet vs. Hamlet).

REGIE:
OLIVIER DIEPENHORST
CAST:
ABKE HARING, IMKE SMIT, KRISJAN SCHELLINGERHOUT, E.A. (SPEL), EUGÈNE IONESCO (TEKST)
De koning sterft
De koning sterft

ZO 24 FEB 2019

14:30
Festival Lente-Uitjes
Festival Lente-Uitjes
Vadertje en Moedertje (6+)

Vadertje en Moedertje (6+)

BONTEHOND

Over sprookjes en hoe deze middeleeuwse verzinsels nog steeds onze moraal en rolverdeling bepalen.

REGIE:
RENÉ GEERLINGS
CAST:
TESSA JONGE POERINK, MICHIEL BLANKWAARDT, MANON NIEUWBOER (SPEL), SANNE SCHUHMACHER...
Vadertje en Moedertje (6+)
Vadertje en Moedertje (6+)

MA 25 FEB 2019

14:30
Festival Lente-Uitjes
Festival Lente-Uitjes
Lepeltje Lepeltje (4+)

Lepeltje Lepeltje (4+)

DE DANSERS

Een hypnotiserende, komische en aanstekelijke compositie van 1000 x vallen, optillen, gooien, vangen, struikelen, over de kop gaan… en als het lukt, misschien een keertje vliegen.

CAST:
FLEUR ROKS, YOKO ONO HAVEMANS, YOURI PETERS, HANS VERMUNT (SPEL), HANS VERMUNT (LIVEMUZIEK), JOSEPHINE VAN RHEENEN (CHOREOGRAfiE)
Lepeltje Lepeltje (4+)
Lepeltje Lepeltje (4+)

DI 26 FEB 2019

14:30
Festival Lente-Uitjes
Festival Lente-Uitjes
Roest (6+)

Roest (6+)

DE DANSERS & PLAN D-

Dansers, zangers, acrobaten en uitvinders in een explosieve dansvoorstelling met live muziek over de schoonheid van het abnormale. Om je te verwonderen, te lachen en eens lekker niet normaal te zijn.

CAST:
JOSEPHINE VAN RHEENEN, GUY CORNEILLE, ANDREAS DENK (CHOREOGRAFIE, MUZIEK & DANS)
Roest (6+)
Roest (6+)

DO 28 FEB 2019

11:00
Festival Lente-Uitjes
Festival Lente-Uitjes
Moes (2+)

Moes (2+)

KAREL CASIER & DIESKE KRIJNDERS

Waarschuwing: na het zien van ‘Moes’ kan het zijn dat je keukengerei thuis tot leven komt…

CAST:
KAREL CASIER, DIESKE KRIJNDERS (REGIE, CONCEPT, SPEL)
Moes (2+)
Moes (2+)
15:30
Festival Lente-Uitjes
Festival Lente-Uitjes
Moes (2+)

Moes (2+)

KAREL CASIER & DIESKE KRIJNDERS

Waarschuwing: na het zien van ‘Moes’ kan het zijn dat je keukengerei thuis tot leven komt…

CAST:
KAREL CASIER, DIESKE KRIJNDERS (REGIE, CONCEPT, SPEL)
Moes (2+)
Moes (2+)
20:15
De Lieve Flint
De Lieve Flint
Duende

Duende

Eric Vaarzon Morel, Gijs Scholten van Aschat & Eric Vloeimans

Gijs Scholten van Aschat, Eric Vloeimans en Eric Vaarzon Morel duelleren met elkaar op 't scherpst van de snede.

CAST:
ERIC VAARZON MOREL, ERIC VLOEIMANS (MUZIEK), GIJS SCHOLTEN VAN ASCHAT (VERTELLER)
Duende
Duende

VR 01 MRT 2019

14:30
Festival Lente-Uitjes
Festival Lente-Uitjes
ISHI, Indianenwijsheid voor de 21e eeuw (8+)

ISHI, Indianenwijsheid voor de 21e eeuw (8+)

Het Filiaal theatermakers

Indianenwijsheid voor de 21e eeuw.

REGIE:
MONIQUE CORVERS
CAST:
MIRTHE KLIEVERIK, HOK TAN (SPEL), JOY SLAATS (REGIE ASSISTENT), MONIQUE CORVERS...
ISHI, Indianenwijsheid voor de 21e eeuw (8+)
ISHI, Indianenwijsheid voor de 21e eeuw (8+)

ZA 02 MRT 2019

Stadsastronaut

Marjolijn van Heemstra

Astronauten-opleiding voor aardbewoners. Poëzie en praktijk, ideaal en werkelijkheid komen bij elkaar in een handleiding voor de toekomst.

REGIE:
ERIK WHIEN
CAST:
MARJOLIJN VAN HEEMSTRA (TEKST, CONCEPT, SPEL), ROALD VAN OOSTEN (MUZIEK)
Stadsastronaut
Stadsastronaut

WO 06 MRT 2019

20:15
De Lieve Flint
De Lieve Flint
Modern Samurai (8+)

Modern Samurai (8+)

ISH

Een spetterende ISH-voorstelling vol freerunning, breakdance en martial arts.

REGIE:
MARCO GERRIS
CAST:
BART VAN DER LINDEN, LUIS ALKMIM E.A. (SPEL, DANS)
Modern Samurai (8+)
Modern Samurai (8+)

VR 08 MRT 2019

20:30
Nieuw toegevoegd!
Nieuw toegevoegd!
Gershwin meets the Blues

Gershwin meets the Blues

PETER BEETS / TOM BALDWIN & ERIC KENNEDY

Peter Beets brengt ode aan grootheid Gershwin.

CAST:
PETER BEETS (PIANO), ERIC KENNEDY (DRUMS), TOM BALDWIN (CONTRABAS)
Gershwin meets the Blues
Gershwin meets the Blues

MA 11 MRT 2019

De Uitdaging (3)

Thijs Borsten / Jeroen Zijlstra / Ntjam Rosie

Een nieuwe ronde in de muzikale boksring van Thijs Borsten: magisch muzikaal feestje. Met gasten zanger en jazztrompettist Jeroen Zijlstra en zangeres Ntjam Rosie.

CAST:
THIJS BORSTEN (PIANO & PRESENTATIE), XANDER BUVELOT (BAS), ARNO VAN NIEUWENHUIZE (DRUM), JEROEN ZIJLSTRA (ZANG, JAZZTROMPET), NTJAM ROSIE (ZANG)
De Uitdaging (3)
De Uitdaging (3)

DO 14 MRT 2019

Vincent Rietveld gaat voor de Louis d'Or

De Warme Winkel in coproductie met Grand Theatre Groningen

Rietveld zet alles op alles om een nominatie in de wacht te slepen en zich te onttrekken aan de soep van middelmatigheid.

CAST:
VINCENT RIETVELD (CONCEPT EN SPEL), KIM KARSSEN, LISA SCHAMLÉ, ROB SMORENBERG, NIMUË WALRAVEN, DAVID WESTERA (TEGENSPEL)
Vincent Rietveld gaat voor de Louis d'Or
Vincent Rietveld gaat voor de Louis d'Or

ZA 16 MRT 2019

20:30
De Lieve Flint Tournee
De Lieve Flint Tournee
Rebound

Rebound

BACKBONE / ALIDA DORS

Rauwe en meeslepende voorstelling over veerkracht waarin dansers breekbaar, strijdbaar en gepassioneerd hun eigen verhaal ontwikkelen.

CAST:
ALIDA DORS EN DANSERS
Rebound
Rebound

ZO 17 MRT 2019

16:00
De Lieve Flint
De Lieve Flint
Van Cohen tot Winehouse

Van Cohen tot Winehouse

NIKI JACOBS

Een ode aan Joodse popiconen, van Leonard Cohen en Bob Dylan tot Kiss en Amy Winehouse.

CAST:
NIKI JACOBS (ZANG, GITAAR), PIETER JAN CRAMER VAN DEN BOGAART (PIANO, ACCORDEON), EMILE VISSER (CELLO), HUBBY JENKINS (BANJO, MANDOLINE, GITAAR,...
Van Cohen tot Winehouse
Van Cohen tot Winehouse

DI 19 MRT 2019

20:30
Waar

Waar

KIKI SCHIPPERS

Eigenwijs, ontwapenend, kwetsbaar en fel: met haar liedjes verovert Kiki Schippers ieder publiek.

CAST:
KIKI SCHIPPERS (TEKST & SPEL)
Waar
Waar

DO 21 MRT 2019

Snowflake (12+)

DE TONEELMAKERIJ

If you’re not online, you’re nowhere. Over generatie Snowflake die al smelt bij de minste hitte. Of toch niet?

REGIE:
PAUL KNIERIEM
CAST:
DANIËL VAN KLAVEREN (TEKST & SPEL) YAMILL JONES, STEFANIE VAN LEERSUM, GONÇA KARASU...
Snowflake (12+)
Snowflake (12+)

VR 22 MRT 2019

20:30
Goldbrun

Goldbrun

YURI HONING

“Bij dit kwartet versmelt de muziek tot iets onbenoembaar moois.” Zelden is een album met zóveel superlatieven onthaald als ‘Goldbrun’, basis voor Honing’s tweede theatertournee.

CAST:
YURI HONING (TENOR & SAXOFOON), WOLFERT BREDERODE (PIANO), GULLI GUDMUNDSSON (CONTRABAS), JOOST LIJBAART (DRUM)
Goldbrun
Goldbrun

ZA 23 MRT 2019

20:30
Opgediept

Opgediept

DE THEATERTROEP

Een avond in twee delen met o.a. een nieuwe toneeltekst van schrijver en dichter Judith Herzberg (winnaar van de Staatsprijs voor de Literatuur 2018).

CAST:
ROSA ASBREUK, PATRICK DUIJTSHOFF, KYRIAN ESSER, ELISABETH TEN HAVE, TIMO HUIJZENDVELD, JORDI MÖLLERING, NICOLINE RAATGEVER, JOCHUM VEENSTRA,...
Opgediept
Opgediept