De laatste bijeenkomst focust op de kracht van montage. Van informatieve films tot persoonlijke verhalen en van subtiele suggestie tot uitgesproken boodschap: je ziet hoe beeld en geluid ingezet worden om betekenis te sturen.
Filmcursus: het verhaal van de documentairemaker 4
Waar is de maker? Van kleine en grote boodschappen

Ontdek de fascinerende wereld van de documentaire — zowel als kijker als vanuit de maker.
| Genre | documentaire |
|---|
Bestel je tickets voor vandaag
Het verhaal van de documentairemaker
Maak een reis langs stijlen en stromingen en onderzoek vragen als: wat is waarheid in documentaire, en welke keuzes kom je als maker voor te staan? Ontdek het aan de hand van sprekende fragmenten, en krijg concrete tips over het ontwikkelen en vormgeven van je eigen verhaal.

Bezoek de hele cursus
Je kan een enkele vertoning van deze cursus bezoeken - maar we raden je natuurlijk aan om de gehele reeks te zien.
Dat kan voor een voordelige prijs. Bestel de hele reeks via een van de links hieronder - ben je vriend, student of heb je CJP? Dan geniet je van nog meer korting. De cursusdagen zijn dinsdag 8, 15, 22, en 29 september. We beginnen elke avond om 18:45.
De cursusgever
Annelotte Verhaagen is documentairemaker, filmdocent en filmwetenschapper. Ze werkt daarnaast als moderator en redacteur.
